Stránky

středa 30. ledna 2008

YOU ARE IT {HERO}

Microsoft naplno rozjel svoji kampaň IT {HERO}, pokud tedy máte zajímavý příběh z IT prostředí, a o tom rozhodně nepochybuji :-) , tak jej pošlete na http://www.ITdevcomics.com a možná podle vás udělají komiks. Ten si vytisknete a pověsíte na zeď serverovny. A až tam budete trávit víkend a bude potřebovat povzbudit, tak se na něj podíváte… TY JSI TOTIŽ IT {HERO}

Microsoft Windows Vista Resource Kit

S kolegou Vencou Dominem jsme před pár dny pro Computer Press  dokončili korekturu překladu knížky Microsoft Windows Vista Resource Kit od Mitche Tullocha, Tonyho Northrupa, Jerryho Honeycuttu a Microsoft Windows Vista Teamu.

Nezbývá mi nic víc, než tuto knihu doporučit všem těm, kteří se chtějí o tomto skvělém, bohužel nespravedlivě haněném a někdy médii zbytečně hystericky odsuzovaném systému dozvědět více informací a nestačí jim pouze povrchový pohled.

Heroes Happen Here {Comic Series}

Hrdinové to nemají vždy lehké...  :-)

originál post zde

Pojďme porovnávat

Pokud jste se vždy ptali, jaký rozdíl je například mezi IIS a Apache, nebo proč radši používat Windows a ne Linux a který systém je vlastně spolehlivější, tak nyní pro vás Microsoft pořádá celou řadu WebCastů, kde nejen tyto věci porovnává a objasňuje.

Takže se po registraci pohodlně posaďte, udělejte si popcorn a sledujte... :-)

Jak nastavit iSCSI ve Windows Server 2008

Adam Carter udělal 11 minutové video, které ukazuje iSCSI ve Windows Server 2008.
Ve videu budete seznámeni se základy iSCSI, s připojením iSCSI disků, atd...


Sledujte zde.

TechNet Webcast: High Availability with Hyper-V

Doporučuji vám tento dnešní WebCast, dozajista bude velmi zajímavý...

začínáme v 18:30

Windows Server 2008 Hyper-V, a key feature of Windows Server 2008, is a hypervisor-based technology that provides a scalable, reliable, and highly available virtualization platform. It is part of the ongoing effort at Microsoft to provide our customers and partners with the best operating system platform for virtualization. Join this webcast to learn how you can make Hyper-V highly available with Windows Server 2008 Failover Clustering.

Registrace zde