Stránky

pátek 7. března 2008

iPhone ActiveSync

Apple oznámil přídání activesync (vzdálená synchronizace s Microsoft Exchange Serverem) do nové verze firmware.

A poskytnutí SDK pro vývoj aplikací třetích stran.

Co o tom řekli velké firmy?

Electronic Arts
“The animation technology in the iPhone OS enables us to build awesome games,” said John Riccitiello, CEO of Electronic Arts. “I think iPhone consumers are going to be blown away by the games we create for this platform."

Microsoft
“Licensing Exchange ActiveSync to Apple enables them to build support right into the iPhone for simple, out-of-the-box connectivity with Exchange Server,” said Terry Myerson, corporate vice president, Unified Communications Group, Microsoft. “Microsoft believes in building open and interoperable products, and Microsoft Exchange Server is no exception.”

Sega
“The iPhone OS is a robust development platform that will allow Sega to deliver mobile gaming experiences that are truly compelling,” said Simon Jeffery, president and COO, Sega of America. “Using the iPhone’s accelerometer to power a tilt control feature adds a whole new dimension to Super Monkey Ball, and we can’t wait for gamers to try it.”

Celá zpráva zde

2 komentáře:

 1. Jen bych doplnil, že Apple umožní jen část funkcionality ActiveSync. Jak jsem pochopil, tak pouze sync s Exchange serverem. Osobně by mne zajímalo jak to bude se syncem s Outlookem na PC.(popřípadě Live Mail) DAlší info o ActiveSync
  http://en.wikipedia.org/wiki/Activesync

  OdpovědětVymazat
 2. Zdar Tome.
  Náhodou jsem narazil na tvůj blog a vidím, že je plný zajímavých shrnutí a užitečných informací z IT světa. Zařazuji Tě do své RSS čtečky ;).
  Sám jsem se v poslední době (krom jiného) začal na svém blogu také dost věnovat IT tématům, protože IT je můj velký koníček. Z posledních věcí jsem se věnoval třeba aktuálním možnostem Windows XP, nebo rozšíření Internet Exploreru IE7Pro, které překládám do češtiny. Kdybys měl zájem, tak budu rád, pokud navštívíš můj blog na djsnail.bloguje.cz.
  Měj se fajn a ať se Ti i nadále daří.

  OdpovědětVymazat