Stránky

čtvrtek 7. února 2008

Extended Weekend na horách :-)

Sice už je to skoro týden, kdy jsme odjeli s kamarády na prkno do DSC02709Kořenova, nicméně aspoň o pár fotek a videí se musím podělit. Protože například dobytí tisícovky byla docela námaha, zvláště při super počasí, které panovalo.


Ze samotného kopce nemám ani fotečku, neb za ty tři dny jsme zažili snad všechny druhy počasí včetně deště, sněhové vánice, sněhovo-dešťové vánice a sluneční odjezdové neděle :-) Takže brát sebou jakoukoli elektroniku na kopec by se rovnalo její vraždě.


Nicméně zábavné to bylo hodně moc, zvláště když se mi při první jízdě nahoře utrhl pásek u vázání.  :-)DSC02706

Ale hlavní objev byla restaurace, která vypadala jako hibernovaná v 80tých letech. Číšník vypadal, mluvil a choval se jako mladý Hrušinský v Diskopříběhu. Měl na hlavě obrovskou, tužidlem zpevněnou vlnou, nicméně měl velký problém s paměti. Objednávka jídel pro šest lidí se strhla v obrovskou komedii a když po prvním objednání zapomněl, co jsme si vlastně dali. A pak se vrátil s papírem a vše si důkladně poznamenal. Přesto nám nakonec přinesl stejně něco úplně jiného.

 

Špičkou večera byl však dj. Prý není zvyklý hrát pro méně než 300lidí, přijel to tam zbořit, je synovcem Heleny Vondráčkové, což před lidmi dokázal tajit asi 1ms, než si začal tahat své triko.

Kousek jeho vystoupení než se odrovnal alkoholem přidávám ve velmi nekvalitním videu s ještě více nekvalitním zvukem. Ale jako ukázka to jistě stačí.

Žádné komentáře:

Okomentovat