Stránky

čtvrtek 13. září 2007

Live Photo Gallery

Možná víte, že balík Windows Live Pack obsahuje mimo jiného i Live Photo Gallery, který je více než důstojným supeřem programu picasa. Ale asi nevíte, že včera do něj byla uvolněna další feature pro vytváření panoramat.

SSTP je venku.

Nový prokol pro VPN SSTP, který funguje přes protokol SSL, je dnes oficiálně releasnutý. Bude zařazen už do Vista SP1 Beta a Windows Server 2008 RC0.

Pokud si chcete daný protokol "osahat" ještě před oficiálním uvedením, doporučuji registraci na connect.microsoft.com a zařadit se do programu TAP.

Tam si budete moci v brzké době stáhnout
1) VHD Vista SP1 beta nebo VHD Windows server 2008 RC0 jako VPN client
2) VHD Windows server 2008 RC0 - jako VPN server

Vista a omezená funkčnost


Tak je to tady. :-) Tomáš Koška, oficiálně informoval o spuštění kontroly legálnosti Windows Vista v několika příštích měsících. Česká Republika se tak zařadí mezi další dvě zěmě, kde je zatím tento systém spuštěn. Pokud jste tedy nějakým způsobe zasáhli do aktivačních knihoven, popřípadě využili nějaký jiný crack, doporučuji vám zcela vážně: Kupte si VISTU a to již od 2300 Kč

Neboť jak jsem již informoval dříve, pokud využíváte Vistu nelegálně, systém se přepně do takzvaného módu omezené funkčnosti. Což znamená, že vám přestane fungovat Aero, nepůjdou spustit žádné aplikace a jediné co můžete udělat je spustit aktivaci a zakoupení Windows Vista. A to vše pouze po 30 dní.